ADRES:
Męcidół 5, 78-523 Nowe Worowo
TEL. KOM. 500 314 470

O NAS

NASZ DOM
Budynek został wybudowany w 2008 roku i jest podzielony na dwie części, część prywatną i część przeznaczoną dla gości. W części przeznaczonej dla gości na piętrze znajdują się cztery pokoje. Każdy pokój ma swoją tonację kolorystyczną, i tak jest pokój: beżowy, brązowy, niebieski i zielony.
Na parterze znajduje się świetlico – jadalnia oraz kuchnia, gdzie przygotowywane są posiłki dla gości.

GOSPODARSTWO
Gospodarstwo jest prowadzone w sposób ekologiczny. Hodujemy kury, które można dokarmiać oraz posiadamy cztery fajne koty i dwa pieski. W ogródku przydomowym  ekologicznie uprawiamy warzywa. Współpracujemy z gospodarstwem prowadzącym ekologiczną hodowlę kóz. Istnieje możliwość zakupu produktów /mleko, kefir, ser biały, ser topiony/.

POSESJA
Nasza posesja jest ogrodzona. Na jej terenie znajduje się: zadaszone miejsce do grillowania, miejsce na ognisko, posiadamy własną wędzarnię i suszarnię grzybów. Wokoło jest dużo zieleni, co sprzyja wypoczynkowi. Do dyspozycji gości posiadamy: kajaki, łódki, silnik elektryczny do łodzi, rower wodny, rowery turystyczne, leżaki, huśtawkę ogrodową. Na terenie posesji jest dostęp do internetu Wi-Fi.

NASZA KUCHNIA
Posiłki w naszym gospodarstwie są obowiązkowe. Naszym gościom przygotowujemy śniadania i obiadokolacje. Serwujemy dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Posiłki są nieporcjowane i w bardzo dużej części przygotowywane z własnych produktów. W okresie letnim warzywa mamy z własnego ogródka. Wędliny i mięsa sami przygotowujemy, wędzimy i pieczemy. Sami wyrabiamy ser żółty o różnych smakach i ser topiony. Dla naszych gości pieczemy chleby.
Oto niektóre propozycje:
– śniadań: jajecznice z różnymi dodatkami, zupy mleczne, naleśniki, twarożki w różnych smakach, sery, wędliny, pieczone i wędzone mięsa, kilka rodzajów dżemów, miody /gryczany, lipowy, leśny, z mleczu/ i inne przetwory z naszej piwniczki
– obiadokolacji: zupy (żurek, pomidorowa, ogórkowa, grzybowa, kapuśniak, rybna, chłodniki i inne), pierogi (leniwe, z kapustą i grzybami, ruskie, z serem i kaszą gryczaną, z owocami i inne), potrawy mięsne, rybne i wegetariańskie.
Do obiadokolacji podajemy ciasta i owoce.
Jedzenie podawane jest na półmiskach bez wydzielania. Nasi goście nie chodzą głodni. Każdy pokój ma swój stolik. Stoliki goście mogą sobie łączyć. Podczas 14-to dniowego pobytu obiadokolacje się nie powtarzają

SZCZEGÓLNIE POLECAMY
Gospodarstwo nasze jest przeznaczone dla osób, które chcą miło, w ciszy i spokoju spędzić czas na łonie natury. Szczególnie polecamy je rodzinom lub grupom znajomych i przyjaciół. Bliskość jeziora sprzyja pobytom wędkarzy. Organizujemy również małe imprezy i spotkania rodzinne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie można przyjemnie wypocząć w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta. Gwarantujemy miłą, rodzinną atmosferę, jak również smaczną domową kuchnię.

NASZE JEZIORO DRAWSKO
Jest największym akwenem na tym terenie o powierzchni 1871 ha i głębokości 83 m. O jego atrakcyjności decyduje: wielkość, rozpiętość, 12 urokliwych zatok, 12 wysp z Bielawą na czele i szmaragdowy kolor wody. Przez jezioro przepływa rzeka Drawa i to tu rozpoczyna się szlak kajakowy tej rzeki. Nad jeziorem widać wiele żerujących gatunków ptaków jak i polujące bieliki. Jezioro Drawsko jest bardzo ważnym punktem na wędkarskiej mapie Polski. Jest wyśmienitym łowiskiem okonia, bardzo dużej głębinowej płoci, ogromnych leszczy, wzdręg i wypasionych szczupaków.E-mail - Napisz do nas